Hakkımızda

Uzun bir zamandır planlamalarını ve çalışmalarını yaptığımız MaviDekor’u hayata geçirme vaktinin artık geldiğine inanıyoruz.

22 Mayıs 2014 itibari ile yayına başladığımız MaviDekor, dekorasyon odaklı bir blog web sitesidir. Sizlerle buluşturacağı kendine özgün yazıları ile dekorasyon fikirlerini ve önerilerini paylaşacak olan MaviDekor.com’da ayrıca farklı açılardan dekorasyonda dikkat edilmesi gerekenler; “neyi yaparsak avantajlı olur?”, “neyi yapmamız kötü olur?”lar da yer alacak.

Ana sayfamız www.MaviDekor.com’un yanı sıra, yayınladığımız tüm yazıları aşağıdaki sosyal medya hesapları ile de sizlere duyuruyor olacağız. Ayrıca sosyal medya hesaplarımıza özel kısa kısa dekorasyon fikirlerimizi, dekorasyon önerilerimizi de kaçırmayın!

Tabii bu ağların yanında bir de video kanallarımız var. Bu kanal aracılığı ile de yine dekorasyon üzerine çeşitli videoları paylaşıyor olacağız. Videolarımızı da takip etmeyi unutmayın. Birbirinden güzel fikirler, ilginç dekorasyon videoları kanallarımızda.

Yorumlarınızla bizlere destek de olmayı unutmayın. Ziyaretçi Defteri diye adlandırdığımız sayfamıza ve yazılarımıza içinizden gelen yorumları göndererek, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bizleri sevindirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir