Yeni Yılda Bizleri Bekleyen Dekorasyon Renkleri

dekorasyon-renkleriÇok klasik bir söz olsa da yeni yılda öncelikle sağlık ve mutluluk istiyoruz ve diliyoruz bütün yılımız sağlıkla ve mutlulukla geçer. İşimiz dekorasyon olunca tabii mutluluğun dekorasyon yönüne değinerek devam edeceğiz. Yaşam alanlarımızda mutluluğumuzu, huzurumuzu arttıran noktalardan bir tanesi malum dekorasyon. Zevklerimize uygun şekilde dekore edilmiş bir ortamda bulunmayı tabii ki hepimiz istiyoruz. Yeni yıl, yeni dekorasyon önerileri demek. Dekorasyon yönelimleri her yıl olduğu gibi bu yıl da değişiklikler gösterecek. Peki yeni yılın gelişi ile birlikte acaba bizleri dekorasyonda hangi renkler bekliyor?

Yeni yılda canlı, parlak ve hatta fosforlu renkler karşımıza sıkça çıkabilir. Güçlü tonlar dekorasyonda çokça kullanılacaktır. Bu renklerin devreye bu yıl daha fazla girmeye başlayacağını söyleyebiliriz. Gerek ufak dekorasyon ürünlerinde gerekse büyük alanlarda, örneğin duvar boyalarında canlı ve parlak, kendini belli eden renkleri bekleyebiliriz.

Koyu renklerin ve özellikle de kahverenginin koyu tonlarının daha az karşımıza çıkacağını, bunların yerine açık renklere daha da yönelim olacağını söyleyebiliriz.

Renklerimizi öncelikle doğadan alacağız. Doğanın o canlı sarılarını, kırmızılarını, mavilerini, yeşillerini güzel bir uyum içerisinde dekorasyonlarımızda görebiliriz. Sarı, amber rengi, canlı kırmızı tonları, portakal rengi, altın, turkuaz, canlı mor tonları karşımıza çıkacak renklerden yalnızca bazıları. Evet, renkli bir yıl bizleri bekliyor.

Modern tonların arasında klasik dekorasyonlar da devam edecek. Dekorasyonlarımızda modern çizgileri koruyor olsak da uyumu bozmayacak şekilde birkaç öğeyi ya da bir köşemizi klasik tonlarda dekore edebiliriz.

Kategori:Genel Ev Dekorasyonu. Etiketler: .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir